Prachtig gerenoveerd ultramodern duplex appartement ingericht met materialen van de hoogste kwaliteit. Gelegen aan een hippe woonwijk met restaurants en cafe’s zoals De Ysbreeker op loopafstand. De Weesperzijde is een woonbuurt aan de oostzijde van de Amstel. Deze buurt heeft een bijzondere ambiance en is populair bij zowel Nederlanders als expats.
Vanuit het woongedeelte is er een fraai uitzicht over de grachten en aan de achterzijde van het gebouw ligt een diepe goed onderhouden tuin met een gastenverblijf ingericht voor bezoekers.
Vanuit de entree van het pand is er een trap die naar het sousterrein gaat welke op hetzelfde niveau ligt als de achtertuin. Vanuit de trapopgang komt u in een hal met toegang tot het slaapgedeelte. Er zijn twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad, douche en wastafel. Er is ook een wasruimte met wasmachine en droger, een berging, apart toilet en een grote inloopkast. Aan de achterzijde bevindt zich de royale master bedroom met directe toegang tot de tuin. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. In de tuin staat een houten schuur die is ontworpen als gastenverblijf en ideaal is als een logeerkamer.
Door het gehele appartement ligt een hoogwaardige wit eikenhouten vloer en vloerverwarming.
Vanuit de hal is de eigen lift of trap te bereiken naar de volgende verdieping. Op deze verdieping bevindt zich het woongedeelte met aansluitend eetgedeelte, terras en luxe keuken voorzien van Miele inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, koelvrieskast, elektrische oven, combi-oven, vaatwasser en afzuigkap. Achter het eetgedeelte bevindt zich een studeerkamer en separaat toilet.
Vanaf het terras is er een prachtig uitzicht over de goed onderhouden tuin.
In deze buurt zijn er goede vervoersverbindingen met de metro, bus en tram. Ook is het mogelijk om een parkeervergunning te verkrijgen.